Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaha is vége lesz ennek a...

Valaha is vége lesz ennek a koronavirusnak? Mostmar orokre felni kellesz ettol a virsutol es ha lesz vakcina minden a regi lesz? Ez tenyleg egy mesetrseges nepirtas akar lenni?

Figyelt kérdés
Annyira hianyzik az a nyar meg azok az idok h ossze vissza elmehetsz meg minden szajmaszk es lazmero nelkul
2020. máj. 24. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Ez most komoly, hogy még mindig itt tartunk? Ahhoz képest, hogy mikor ez kitört úgy volt, hogy az egész nyár rámehet, szerintem elég jól állunk, hogy májusban már mindjárt vége.

Meg kell tanulni együtt élni vele, egyébként fogadok, hogy pár hét múlva kb. el is felejtjük. Maszkot meg csak tömegközlekedésen és boltban kell venni. Azok meg kibírhatók. Lázmérő meg nem tudom minek kell és hova....

Menni meg szintén mehetsz - távolságokat betartva. Belföldön lassan helyreáll a turizmus, és külföld is folyamatosan nyit majd meg. Ilyen szempontból mindössze a rendezvények/fesztiválok/koncertek az ami az idei évből (nyárból) hiányozni fog...

2020. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebben igazd van de mi lesz ha jovore is ez lesz
2020. máj. 24. 19:56
 3/8 A kérdező kommentje:
Es igazabol egyaltaln nincs vege most jon majd csak a java a szabadsag miatt
2020. máj. 24. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Örökre rettegni kell. Van 1500 beteg az országban. Ez elképesztő!
2020. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

"Ebben igazd van de mi lesz ha jovore is ez lesz"

Lesz időd nyelvtant, és helyesírást tanulni.

És helyes magyarsággal tudod majd feltenni a kérdéseket.

2020. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel a nyelvtan ha jön a lélegeztetőgép??!???!?
2020. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azert megneztem volna, ha tobb teszt van, akkor is ennyi-e a beteg...
2020. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem utólag teljesen mindegy. Valószínűleg a lakosság megfelelő részén átment tünetmentesen (ugye pont azért kellett otthon maradni, mert a tünetmentes fertőzöttek jelentették a legnagyobb veszélyt aztáltal hogy maguk sem tudhattak róla...)

A másik pedig, hogy elvileg májustól még többet tesztelnek, mint korábban - ugye lakossági felmérések, stb., ennek ellenére csökken a fertőzöttek száma napról napra.


De rettegjetek csak......

2020. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!