Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Két napja állandóan pisilnom...

Két napja állandóan pisilnom kell. Néha szúr a hüvelyem,leginkább, hogy párommal együtt voltunk. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 12:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Inni keveset iszok egész nap
2020. nov. 17. 12:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet húgyúti vagy nőgyógyászati fertőzés. Menj orvoshoz.
2020. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos meg sok folyadék!
2020. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkaptál tőle valami kisebb fertőzést. Menj el nőgyógyászhoz, valószínűleg kúpot kapsz rá, meg kenőcsöt, amit párod is kap és neki is használnia kell, különben csak oda-vissza adogatjátok egymásnak.
2020. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tilosban járt és összeszedett valamit. Van ilyen. Menj orvoshoz, és mindketten kezeljétek rendesen, csak akkor múlik el.
2020. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5: ez nem igaz!!

Bárkinek lehet fertőzése, akár a wczéstől, akár egy gyógyszertől, bármitől. A gombás vagy bakteriális fertőzés nem nemi betegség.

Az is lehet, hogy a lánynak volt először és tőle lett a fiúnak. Már ha a fiúnak egyáltalán van valami baja.

2020. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Együttlét után MINDIG menj el pisilni. Én is nagyon sokszor voltam így, szúrt, pisilni jártam, leginkább a felfázáshoz volt hasonló. Végül a nőgyógyászom mondta, hogy mindig el kell menni pisilni, mert együttlét során a baktériumok können feljuthatnak a húgycsőbe, ami felfázásszerű tüneteket okozhat.

Amióta mindig kimegyek kicsivel utána, egyszer sem fordult elő ilyesmi.

2020. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!