Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz, gyomorideg, kinek...

Stressz, gyomorideg, kinek volt már? Mit ajánlanatok? Mit tudnék csinálni hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium étrendkiegészítő, Valeriana officinalis tartalmú készítmények (tabletta, tea stb.), levendula illatú dolgok. Extrémebb esetben pedig idegnyugtató, de azt nem ajánlom.
2020. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de mitől stresszelsz?
2020. nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a citromfűtea segített.
2020. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez attól függ, hogy mitől stresszelsz...lehet hogy elég egy kis citromfű...ha nagyobb a gond, akkor ez nem lesz elég..
2020. nov. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
esetleg aromaterápia, sport, erdőben kirándulás, jóga, meditálás, forró fürdő..
2020. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most ez a vírusos idöszak
2020. nov. 19. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
de mi zavar benne? félted magad , családod agy anyagi gondok?
2020. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Féltem a családom.
2020. nov. 19. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is gyomoridegem van. Terápiám: leszarom, sétálgatok, nyugis könyveket olvasok/ filmeket nézek, azt majd elmúlik. Ha pedig meg kell halni, akkor meg kell halni. Mindannyian halandók vagyunk, és nem csak a covid az egyetlen veszély. Elüthet a busz, félrenyeljük a falatot, beverjük a fejünket a kád szélébe, stb. Fölösleges mindentől parázni.
2020. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nekem leginkább gyomoridegem volt, annak idején egyetemista koromban a vizsgaidőszakban, akkor csak a citromfű tea segített. Napi 2-3 bögrével ittam és egyedül így voltam képes enni. Néha még most iszom stresszesebb időszakokban, ha gyomor idegem van. A mostani helyzetben az is sokat segít, amit a 9-es írt: kikapcsoló filmek, sorozatok, könyvek, sok séta, ill.itthon tornászom, a mozgás nagyon sokat segít. Nem tudom, hívő vagy-e, én igen, ilyenkor a szokottnál többet imádkozom, ez szintén megnyugtat. De bármilyen meditatív tevékenység jó lehet, pl. a felnőtteknek való színezőket is próbáltam.
2020. nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!