Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beoltatnád magad az Orosz...

Beoltatnád magad az Orosz Szputnyik–5 koronavírus elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 14:24
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
NEM TUDOM
58 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen, szeretem az új dolgokat, adrenalinfüggő is vagyok, na meg a jelenlegi életem olyan rossz, hogy azt se bánnám ha valami mellékhatása elvinne...
2020. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Most egyikkel sem, majd 1-2 év múlva, ha látom mi lesz belőle.


(Remélem, hogy olyan lesz a világ, mint a Resident Evil-ben.)

2020. nov. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mielőtt Magyarországon elkezdik használni bármelyik vakcinát, magyar vizsgálatoknak is alá fogják vetni mindet.
2020. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem mit szeretnél mondani, de azt, hogy tesztelik le, ha mondjuk 2 év múlva jelentkezik valamilyen mellékhatása? Nem kételkedni szeretnék, csak ebben a helyzetben érthető, hogy az ember bizonytalan.
2020. nov. 20. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki ugyanolyan bizonytalan. A senkinek nem adják be, akkor a hatása sem fog kiderülni. Minden oltás elsőre új és idegen.

Már a csapból is az folyik, hogy mindenki azt szajkózza, hogy én aztán biztos nem adatom be. Nem gondolkodnak, csak a manipulált agyukkal mondják, amit a többi mond. Mögé se gondolnak, hogy mi előzi meg, hogy egyáltalán bárkibe is beletolják az anyagot, és nyilván nem fognak hasraütésszerűen nagy kockázatot vállalva beleugrani bármibe is, amit előtte nem elemeznek ki a lehető legalaposabban. Egy ország egészsége forog kockán, nem még jobban a szarba akarják vinni az országot, ezt nem lehet megérteni, hogy ez több annál, minthogy valaki meggondolatlanul kijelenti, hogy ő aztán biztos nem oltatja magát? Azt se tudja mivel nem oltatja magát. Nem is ismeri. Csak "nem", és kész. Ez aztán óriási magyarázat. De persze tolják az emberbe hogy azért, mert 1-2 év. Hagyjuk már, semmi más magyarázat nincs, csak amit tálcán kínálnak az ember elé!

Ne hagyjátok már ennyire megvezetni magatokat!

Én nem vagyok könnyen befolyásolható, manipulálható, nem veszek el a hülye hírekben, béna álhírekben, a megosztott sok okoskodásban, és mivel az egész családom átesett a koronán, illetve most is még benne van, mert 2 hét után sincs mindenki jobban a családból, azt mondom, ha úgy ítélik meg, hogy lesz olyan oltás, amire rá merik mondani az áment, akkor mi biztos beoltatjuk magunkat.

2020. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem. De nem is értem, hogy mé erőltetik ezt annyira. Aki akarja, az adassa be magának, de ne erőltesse rá másokra. Ő úgyis védve lesz vagy nem?!
2020. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Én azt gondolom, hogy aki erőszakkal akar oltatni az terrorista.
2020. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

"de azt, hogy tesztelik le, ha mondjuk 2 év múlva jelentkezik valamilyen mellékhatása?"

Oké, de akkor miért a szputnyikra van kihegyezve a kérdés?...

2020. nov. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Oké, de akkor miért a szputnyikra van kihegyezve a kérdés?..."


Azért mert jelenleg az van Magyarországon, amit tesztelnek.

2020. nov. 20. 15:35
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha az lenne az egyetlen opció akkor talán. Ha már van választék akkor hagyományosabb (elölt vírus, vagy fehérje koktél) vakcinát választanék.


fehérje>mRNS>adeno asszociált vírus

2020. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!