Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rokkantsági felülvizsgálatnal...

Rokkantsági felülvizsgálatnal ha nem írom be a papírra hogy diplomás lettem hanem csak azt hogy érettségim van az bűncselekmény?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az.
2020. nov. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Miért? Hogy függ össze a két dolog? Nem bűncselekmény.
2020. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy bűncselekménynek számít-e, de a saját magad által töltött részben az aláírásoddal tanúsítani kell, hogy a valóságnak megfelelően töltötted ki, ez rá is van írva a papírra.
2020. nov. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképpen jogellenes. Vagy bűncselekmény, vagy szabálysértés.
2020. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig beírtam, sose merült fel, hogy emiatt elvegyék. Friss orvosi papírok legyenek, ami mondjuk ebben a COVID-os helyzetben elég nehezen megoldható, de én azért nem megoldhatatlan.
2021. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érintett vagyok én is, én direkt kikértem mérvadó szakember véleményét, aki azt mondta, hogy lehetne akár doktorátusom is, akkor sem szabad letagadni, már csak azért sem, mert ma már mindennek utána lehet járni. Elég egy telefon, vagy egy e-mail a vizsgáló szervtől vagy a nyugdíjfolyósítótól az egyetem/főiskola/felsőoktatási intézmény felé, és máris kiborult a bili.
2021. ápr. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!