Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyszer voltam nővéreméknél...

Egyszer voltam nővéreméknél egy ilyen házibuliban és egyszercsak elkezdtem furcsán érezni magam. és most azóta nem tudok annyira koncentrálni vagy tanulni és nem érzem magam úgy mint régen mi lehet ez mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

2020. nov. 21. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aludd ki magad. Csodát tesz.
2020. nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem segít semmi tényleg
2020. nov. 22. 09:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen segítenék, de ennyiből nem tudok. Pontosan mit éreztél és mi köze lehet ennek a házibulihoz? Azóta már jobban vagy, ugye?
2020. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igazából azt éreztem hogy nem tudok annyira gondolkodni azóta néha úgy vagyok hogy így elszédülök 1 percig rosszul vagyok és nem tudom hogy hol vagyok ki vagyok mit csinálok


ilyen furcsa érzés


meg hogy,, így nem tudok koncentrálni annyira figyelni, tanulni

2020. dec. 16. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmm érdekes... Sajnálom es jobbulást!

Az ilyen tompa szédüléseket sok minden okozhatja, a vernyomás leesésétől kezdve a fül belső gyulladásán át. (azt például nem is érzed, de az egyensúlyközpontra nagy hatással van, rossz közérzetet okoz)

Persze ott van a stressz, és a kialvatlanság. Gondolom most emiatt is aggódsz, próbálj meg tényleg kikapcsolni.

Amit tudsz tenni, hogy vitaminokat veszel be. Nagyjából arra van szükséged, ami egy B-komplexben található: magnézium, B6, B12, vas, cink. A magnézium és a vas lenne most a legfontosabb. Meg ha már vitaminok, így télire fontos a D is, de az nem függ össze ezzel. Én a stressztől és a kialvatlanságtól voltam rosszul, a magnézium csodát tett, de a többi fejben dőlt el. Sok sikert és remélem hamarosan jobban leszel!

2020. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

szedek vitaminokat


azóta eltelt kB ¾ év


de azért kezdem megszokni


de jobb lenne úgy mint régen

2020. dec. 17. 14:45
 7/7 A kérdező kommentje:

meg megtapasztaltam pár napja hogy

elbámulok valahova egy 20 másodpercre és magamra nézem de nem tudom hol vagyok

tényleg


lehet az is hogy valami van a szememmel pl romlott

2020. dec. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!