Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha nincs gyulladásom, akkor...

Ha nincs gyulladásom, akkor miért vannak arra utaló tüneteim?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt voltam dokinál, mert mensi után három napra rá, olyan éreztem volt, hogy újra megfog jönni, nagyon görcsöltem, olyan volt mintha "lázas" lenne a méhem, és szurkál a köldököm környékén, illetve nehezen megy a széklet.

Először terhességre gyanakodtam, de a doki megvizsgált, nem látott gyulladást, vagy egyéb negatív eltérést. Vérvételre megyek jövő héten. A vizsgálat óta továbbra is érzem a görcsöket, bő folyásom is van,a derekam és a kismedencém is fáj.

Valakinek volt már hasonló? Ha nem gyulladás, akkor mi lehet ez?


2020. nov. 25. 11:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Huvelyi ultrahang es kolposzkopia volt?
2020. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, mindkettő, valamint ujjal is megvizsgált. Semmi elváltozást nem érzet, látott. A vérvételi vizsgálat majd megmutatja, ha esetleg gond lenne, de azért kíváncsi vagyok, hogy volt e másnak is ilyen.
2020. nov. 25. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!