Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen érzés, ha valkit...

Milyen érzés, ha valkit bedrogoznak? (kábítószer)

Figyelt kérdés
Írok egy könyvet, és ott az egyik szerelplő bedrogozza a másikat, hogy megakadályozza valamiben. Szóval olyasmire gondolok, hogy milyen érzés, olyan kábító, meg vörös szem, meg ilyesmi? És nem kell írni, hogy ne próbáljam ki, meg ilyenek, soha nem fogom.:)

2020. nov. 27. 14:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Szar mert elveszti a tudatát olyankor az ember
2020. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mivel kábítja el. Esetleg neten keress rá, hogy például te valami olyan kábítószert akarsz, hogy ne emlékezzen semmire, vagy amitől elveszti az eszméletét, akkor írd be a keresőbe azt, és szerintem kidobja őket.

Egyébként felteszed valahova? Kíváncsivá tettél ezzel a kábítasos dologgal :D

2020. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

2: Igen, majd wattpadra szeretném (:

2020. nov. 27. 22:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd belinkeled? :)
2020. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg egy konkrét szer érdekel - akkor írd le nyugodtan ;)

Én már mindenféle szert kipróbáltam, szóval tudom melyik mit tud.

Viszont a kérdésből annyi jött le "megakadályozza valamiben". Erre szerintem pl a methoxetamine lenne jó. Vagy akár a heroin. De sima gyógyszerrel pl egy üveg frontinnal is ki lehet ütni valakit :D

2020. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, majd belinkelem :)

Nem vagyok képben ezekkel a szerekkel, olyanra gondoltam, ami kiüti, eszméletvesztés, vagy ilyesmi.

2020. nov. 28. 12:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én csak a füvet próbáltam ki, viszont rengeteg filmet, sorozatot, dokumentum filmeket néztem, például Drog nyomozók stb, és párat én is tudok.


Ahogy az előttem kommentelő is írta, lehet akár egy doboz gyógyszer is. Például: Xanax, frontin, rivotril, talán az utóbbi a legerősebb. Egy-két darab elég belőle, és tuti "kába" lesz az ember. :D


De lehetne olyan is, hogy megkínálja az illető a másikat egy cigivel, mondván hogy fű. Aztán vagy nem az lenne, hanem mondjuk herbál, vagy lehet az fű is, csak lefújva esetleg valami egyéb sz**ral. :D A múltkor tuti hogy olyat kaptam, mert fűnek fű volt, de biztosan le volt fújva valamivel. Elszívtam a cigit, hát soha többet nem szívok még füvet sem. De komolyan. Eddig semmi probléma nem volt, de ez... 5-10 percen belül jött az érzés, de nem ez a kellemes, hanem ez a rosszullét téma volt. Le is feküdtem utána, aludtam is, mint a bunda. Az ember negyedévente elszívna egy spanglit, de még akkor sem lehet, mert kibasznak vele. :'D


Egyébként lehetne akár Gina is, vagy LSD, varázsgomba picit nagyobb mennyiségben stb. Ezek ugyanis az embert "el repítik" ténylegesen, tehát pszihedelikus szerek, lehet tőle halluzni mint az állat, de nagyobb mennyiségben halál, vagy K.O lesz belőle. Azaz kiütés. :D

2020. nov. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy lehessen vízben oldani
2020. nov. 28. 12:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gina a partydrog, szervezetbe jutás után kis idő elteltével hirtelen szédülés, eszméletvesztés, vagy öntudatlan állapot, lányok megerőszakolására használják
2020. dec. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Én régebben Frontinoztam, volt hogy bevettem 7-et egyszerre es igazabol csak halalosan almos voltam XD. Kivulrol azt mondta baratnom, hogy beszelt hozzam es en meg lassan pislogtam.

En meg igy miiiXDDD eszre se vettem


Azt tudom, hogy komolyan az a folyamatos faradtsag volt rajtam. Alig láttam ki a fejemből.


Most elkezdtem ujra hasznalni, igy 2 ev utan, de max hetente 1x-2x veszek be egy darabot. Nem viszem túlzásba:D

2020. dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!