Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cardiol kapszuláról van...

Cardiol kapszuláról van esetleg személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
Vagy ez is csak egy átverés?

2020. nov. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Problemad van a vernyomasoddal, vagy csak megelozesre kene? Megneztem amugy az oldalt ahonnan rendelni lehet,olyan kis bena, kamu oldalnak tunik nekem, gyogyszertarban nem is lehet kapni.

Kerd ki az orvosod velemenyet szerintem, megelozesre talan jo, de ha mar vernyomasproblemaid vannak, es amugy gyogyszer kene, ketlem, hogy hatasos lenne.

Mar ha amugy nem egy nagy kamu az egesz, mert nekem inkabb tunik annak.

2020. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem egy oldalt ahol ez van, teljesen magyartalan fordítás. Én nem nyúlnék bele.
2020. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mellettem beszélte két hölgy a buszon.

(Jó hangosan.)

Amúgy csak megelőzésre gondoltam, de amikor itthon rákerestem, nekem is gyanús lett az oldal.

2020. nov. 27. 16:09
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd rendben a vérnyomásod, a súlyod, a triglicerid szintedet és már kész is a megelőzés.
2020. nov. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!