Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A horror/thriller filmek...

A horror/thriller filmek tényleg nem "egészségesek" az agynak?

Figyelt kérdés

Egy tanáromtól hallottam h milyen káros és nem is kéne nézni, pedig én szoktam elég gyakran haverjaimmal :)!

És nem a közérzet-i hatására gondolok, h lehangol stb..

hanem ezen kívül.


2010. aug. 11. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akikre jobban hat, de az olyan emberek általában nem is szeretik.
2010. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Beatrix17 ***** válasza:
73%
Akit egy ilyen film befolyásol,nem hiszem,hogy normális lenne!Hisz van a film,és van a valóság!Ha valaki megborul egy horror láttán,nem tud határvonalat húzni fikció,és valóság közt!Én is sok ilyen filmet nézek unalmas estéken.És teljesen normális vagyok:)!
2010. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom: azokat a tanárokat honnan szalajtják, akik ilyen birkaságokkal tömik a fiatalok agyát?!

Már miért lenne káros az agynak egy horrorfilm? A lelkiekre hathat, ahogy te is írtad, hangulat, viselkedés, stb, de az agy??

Majd' tizenöt éve foglalkozom kizárólag triller és horror műfajú filmekkel (elemzés, filmelmélet, stb), és teljesen oké vagyok, pedig tiniként kezdtem. Nem is hülyültem el, meg semmi.


Vannak emberek, akik a nekik nem tetsző dolgokról úgy akarnak másokat lebeszélni, hogy elméleteket gyártanak ellenük.

2010. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En alapbol nem szeretem a horror filmeket mert mivel ha este megyek az uton sajnos ezek mind eszembe jutnak...lehet hgogy kozre jattszik hogy kiskoromba kozbe bele-bele pillantotttam vampiros, horror filmekbe!
2010. aug. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A tanárod egy idióta.
2010. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak egyszer említette a tanárom, mert suliban néztünk horrort és pár csaj teljesen beparázott meg " juj nem merem nézni" stb. :P . Pedig társaságban azért nagyon kevés film para főleg nappal :D
2010. aug. 12. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!