Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ritkán egy hatalmasat dobban...

Ritkán egy hatalmasat dobban a szívem. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Mostanában pár napja vettem észre, hogy csak úgy a semmitől egy nagyot dobban a szívem. Eddig 2x volt ilyen.


Minden normális, aztán érzem, hogy picit bizsereg a mellkasom és egy másodperc múlva az egyik szívdobbanás olyan erős, hogy az elsőtől meg is ijedtem, azt hittem leáll a szívem. De nem, vert tovább teljes nyugalommal.


2020. dec. 2. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy életben vagy és működnek a szerveid
2020. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívritmus zavar is lehet ebből következtetve,de nyílván nem biztos...
2020. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma is lehet.
2020. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóan, de nem pontosan így, jelentkeztek nálam is a tünetek. Oka: szívritmuszavar. Ne halogasd és menj orvoshoz. Február óta kétféle tablettával rendeb jött.
2020. dec. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1: térdtől lefele nincs meg a lábad, fröcsköl a vér = életben vagy, örülj, hogy folyik a véred. nagyon okos


4: nálad mit diagnosztizáltak? mármint milyen szívritmuszavar?

2020. dec. 2. 19:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Extrasystole: nem kell tőle félni.

Sok embernek van, van aki nem is tud róla...


Sok minden okozhatja: stressz, emésztési problémák mint pl.: reflux, vagy ritkább esetben ritmuszavar vagy valami bekavar a ritmusba.


Bele nem halsz nyugi, még akkor sem ha minden harmadik ütésed megy "félre". (Tapasztalat)


Ha nem múlik magától akkor idővel azért érdemes elmenni kardiológiára.

2020. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
😂😂😂😂😂😂😂😂 pedig akkor ha fröcsköl a vér mert nincsenek meg a lábaid már nem sokáig fogsz 😂😂😂😂😂😂
2020. dec. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van. Valószínűleg csak exytrasystolé, ami veszélytelen, ha alkalmanként jelentkezik.
2020. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is szívritmuszavarom van nem kell tőle parázni. De ha többször előjön tényleg tanácsos elmenni szakemberhez. Nekem Jún 2án lesz műtétem miatta 😬🤞
2020. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!