Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha olyan érzésem van, hogy...

Néha olyan érzésem van, hogy egy hatalmasat dobog a szívem, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv.

14 éves vagyok ( májusban leszek 15 ).

Tegnap este óta ( már előtte is előfordult, de ritkán, nagyon ritkán 1 - 2 alkalommal ), fél óránként kb. 1 - 2 alkalommal, úgy érzem hogy az átlagtól ( tehát amit nem nagyon érzek, csak ha figyelek rá vagy odarakom a kezem stb. ) nagyobbat dobbant a szívem, amit tisztán érzek és fura érzés. Olvasgattam, és állítólag az idegállapottól is lehet.

Igaz, hozzá kell tennem hogy tegnap meghalt a nagypapám, a húgom negyven fokos lázzal feküdt az ágyban napok óta úgy hogy fingunk sem volt arról hogy miért, jöttek az apró dolgok amik felkúrták az agyamat, durva nap volt, szóval érthető lenne.

De ma is folyamatosan érzem kb. fél óránként, óránként a dolgot, pedig teljesen nyugodt vagyok, nem vagyok egy idegbeteg típus.

Mi lehet a probléma, volt valakinek hasonló? Nagyon fosok hogy valami szívbetegségem van, bár semmi egyéb tünet ( tehát nem hiszem hogy szívritmuszavarom, vagy szívelégtelenségem lenne, rendszeresen sportolok és semmi gondom nem volt eddig.



2014. ápr. 6. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Csak bebeszéled magadnak.
2014. ápr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Legyen igazad :)

Igazából semmi károm nincsen belőle, tehát utána olyan mintha semmi sem történt volna, de tisztán érzem ahogy dobbant egyet, azt biztosan nem beszélem be magamnak.

Nem paráznék rajta annyit csak egy nagy rémálmom hogy szívelégtelenségem van és abba kell hagynom a focit, mert egyszer megdöglök a pályán :(

2014. ápr. 6. 22:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet gond is, de ne gondolj mindjart a legrosszabbra. Nekem a pajzsmirigy gyogyszerem adagjanak valtoztatasa okozott ilyet. Szedsz valami gyogyszert? Ha ez tobbszor lesz erdemes elmenni korzeti orvoshoz es kerni vervetelt, EKG-t. Jobb megelozni a bajt.
2014. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szedek semmilyen gyógyszert, csak ha beteg vagyok valami lázcsillapítót meg ilyen sz*rokat hogy ne kínlódjak :D.

Az a helyzet, hogy Angliában élek, pár hónapja költöztünk ki, itt meg az orvostudomány.. Többek között ezért is kúrtam fel magam annyira, a húgom 40 fokos lázzal napok óta fekszik az ágyban, a szüleim meg akármennyire üvöltöznek a mentővel hogy jöjjön ki, de le se szarták, nem tudom hogy foglalkoznának - e velem, hiába kötelező nekik..

2014. ápr. 6. 22:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen beteg a hugod miért nem viszik be az ügyeletre a szüleid? Máshol se megy a mentő ki, mert nagyon drága és van ahol azt is ki kell fizetni. Én is külföldön élek és éltem már más országban is, így sajnos ismerem a szabályokat. A körzeti dokinak viszont mindenhol el kell látnia még a legalsóbb biztosítási díj fizetése esetén is. Csak oda sokszor időpontot kell kérni, ami több nap is lehet.
2014. ápr. 7. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!