Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Agyikapacitást növelni?

Agyikapacitást növelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretném növelni az agyikapacitásomat, mert nem nagyon maradnak meg amiket tanulok. Ez sajna 3 év fű fogyasztás miatt van. Már semmit olyat nem csinálok. Edzek rendszeresen, tanulok, viszont tanulásnál észre vettem, hogy tanulok,tanulok, de egyszerűen nem tudok megtanulni egy közepes anyagot.Tudtok valami vitamint, vagy bármit ajánlani amivel feljebb vihetem??(néha meditálok is).

18/F



#fű #tanulás #meditáció #Agyikapacitás
2020. dec. 4. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán de leginkább csodálkozom hogy ezt a kérdést miért utazás kategóriába tetted.
2020. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Félre nyomtam
2020. dec. 4. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod tenni, hogy abszolút egészségesen, változatosan táplálkozol, fejleszted a koncentrációs képességedet, illetve megtanulsz tanulni. Ennek is van módszere, most nem mennék bele mélyebben, vannak róla tudományos cikkek a neten.
2020. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!