Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen szarul?

Miért vagyok ilyen szarul?

Figyelt kérdés

Reggel arra ébredtem hogy komás a fejem és iszonyatosan fáj a fejem.


Ittam kávét, meg elszívtam egy cigit. Olyan gyenge vagyok, hogy hányingerem is lett. Vettem be egy Aspirint, de majd meglátjuk. Mi lehet ez?


Voltam már párszor ilyenbe, de sose tudtam eldönteni hogy mi lehet a baj. Most is előjött, mint a mosogató rongy.....


23F



2020. dec. 6. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
menj naurológushoz. lehet elküld MR-re, akár agytumorod is lehet. valami viszont még valószínűbb: nem kéne egyszerre cigizned és kávéznod! én egészséges vagyok ,de amikor egyszer energiaitalozás közben elszívtam egy cigit, iszonyatosan rosszul lettem, fejfájás szédülés. két ellentétes dolgot kiváltó szer egyszerre...utána gyógyszer is. ne mérgezd magad, kérlek!
2020. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Agytumorom biztos hogy nincsen.


Már a cigaretta elszívása és kávé megívása előtt is ilyen voltamg

2020. dec. 6. 13:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen voltam*
2020. dec. 6. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a háromnegyed kettő az nem reggel van, de én esetleg másnaposan vagyok ilyen.
2020. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alvási gondjaim vannak. Van mikor 8 óra alvás után is hulla fáradt vagyok. Alig bírok elaludni, de elalszom azt a 8 órát.
2020. dec. 6. 14:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Most már jobban lettem. Úgy látszik hatásos volt az Aspirin. Itt jegyzem meg hogy rettentő ritka ha gyógyszert veszek be.
2020. dec. 6. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi van?

Olyan a fejed, mint a gyereked keresztapjának? "komás" ;)

2020. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!