Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk miatt alakulhatott ki a...

Maszk miatt alakulhatott ki a szám és az arcom között egy kemény, piros, belül valószínűleg gennyes kelés vagy valami olyasmi?

Figyelt kérdés
Akkor alakult ki hirtelen egyik napról a másikra, amikor egy másik fajta maszkot kezdtem el hordani, előtte zöld papírmaszkot hordtam, arról váltottam fehér, erősebb szűrésű textil maszkra. Maszk kiválthat ilyent, vagy valami más okból alakulhatott ki? Azért fontos, mert nem ártana tudni, hordhatom-e ezt a maszkot még vagy inkább ne. Amúgy kezelve van már a kelés, csak nem szeretném hogy újra előjöjjön.
2020. dec. 7. 10:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. Nekem a maszktól pattanásosabb az arcom, ami ezelőtt nem fordult elő.
2020. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!