Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire reális,...

Szerintetek mennyire reális, hogy csak úgy elkezdett radikálisan csökkenni a Covid fertőzések száma, amikor 2 napja még exponenciálisan nőtt, és a környező országokban is nőnek a számok?

Figyelt kérdés

Ilyen tényleg létezhet?

Én már sajnos nem nagyon hiszek a kormány statisztikájának.



2020. dec. 8. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Igen
2020. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

A statisztikak nem valosak. Eloszor is a teszt sem megbizhato es nem is mindenki tesztelteti magat. En 1 napig lazas voltam, razott a hideg, masnapra elmult igy nem is mentem el dokihoz. Lehet covid volt, lehet nem es lehet pozitivnak beirtak volna ugy hogy nem is vagyok covidos.


En masik orszagban elek, itt minden nap rekord szamokrol beszelnek, kozben meg fel eve maszkot hord mindenki, az uzleteknel kezfertotlenito van a bejaratnal es rengeteg korlatozas van, sok minden zarva, nincsenek rendezvenyek, gyerekek online tanulnak, stb. Ki hiszi el hogy ezek ellenere is novekednek a fertozottek szama? Ha megis igaz akkor az eddigi intezkedesek semmit sem ertek es csak azt ertek el veluk hogy sok lett a munkanelkuli, sok vallakozas becsodolt.

2020. dec. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Kevesebbet tesztelnek, vagy valami történt a tesztekkel.
2020. dec. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Vagy most kezdi éreztetni a hatását az, hogy bezárták a középiskolákat.
2020. dec. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Két héttel ezelőtti hatásra kell gondolni, nem mostanira.
2020. dec. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%

4-es

Lópikulát. 9 ezer teszt volt a szokásos 20 ezer körüli helyett.

2020. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tv net média ha akar igazat mond hogy megvezessen ha akar akkor hazodozik .
2021. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tesztszámokat is nézd hozzá mindig a közzétett adathoz. Úgy már sokszor másként van a gyerek fekvése.
2021. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!