Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az új pfizer vakcina akár...

Az új pfizer vakcina akár meddőséget is okozhat?

Figyelt kérdés

[link]


4.6 Pont alatt:

"It is unknown whether COVID-19 mRNA Vaccine BNT162b2 has an impact on fertility"


Azért ebbe elég ijesztő belegondolni, tekintve hogy már csak napok kérdése és engedélyezni fogják ezt a szert. Plusz még ott van az is, hogy a jelenlegi korlátozások mellet (amit az oltás után sem terveznek feloldani, ha hihetünk nekik) egyre nehezebb párt találni: nem mehetsz ki, 2 méter távolság stb.


2020. dec. 9. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10: mondjuk terheseket nem igazán szoktak se beoltani, se pl. gyógyszerrel tömni. A legtöbb gyógyszer tájékoztatójában fel van tüntetve, hogy terhesség esetén szedése nem javasolt, vagy hogy konzultáljon előtte az orvosával.
2020. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Az antitestek úgy működnek, hogy miután beadják az oltást, rá 1-2 hónapra nagyon megemelkedik a számuk, és fél, egy évig nagyon magas. Covid betegség után két hét és fél év közötti időintervallumban magas a számuk a vérben. Ha ebben az időszakban akar valaki teherbe esni, tehát a behatást követő fél-egy éven belül, a terhesség létrejottét az ex-ügyvezető szerint nagyban akadályozzák az antitestek, mert elpusztítják a képződő méhlepényt. Tehát nem terhesen kell beoltani, vagy megbetegedni, nem erről van szó. Mivel állítólag a vírus nem tűnik el, hanem "velünk marad", ahogy Szlávik doktor is mondja, folyamatosan kell oltakoznunk, hogy az antitest szint, a nyájimmunitás megmaradjon. Így a Pfizer ex-ügyvezető tudományos álláspontja fényében a meddőség tartós lesz.

Szerintem nem az oltás fog a vírushelyzet végére pontot tenni, hanem a fehérje alapú gyógyszer, amit a Kacskovics Imre által vezetett gyógyszerfejlesztő konzorcium fejleszt, vagy az olyan nem specifikus szerek, mint az azelasztin vagy az ivermectin, amiket folyamatosan lehet(ne) szedni megelőzésre is, mint eddig a C vitamint.

2020. dec. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kerdezo: nekem nagyon jo tinder randijaiam voltam lockdown alatt.
2020. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én az oltással kapcsolatos részhez nem tudok hozzászólni, valszeg én beadatom magamnak, de nyilván nekem is vannak kérdéseim. Inkabb a kerdes masodik felet nem ertem. Tényleg azon aggódsz, hogy a korlatozasok miatt szingli maradsz? Online ismerkedes, el lehet menni kirandulni, setalni, legjobb randihelyszinnek. Ha valaki nehezen talal párt maganak, az nem a jelenlegi helyzet miatt nem talal...mindenre van megoldas. Egyik ismimnek 28 evesen lett eloszor baratnoje. Vart es kuzdott es jol jart :)
2021. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!