Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covidos férjjel karanténban,...

Covidos férjjel karanténban, hogy ne kapjuk el az ovis, beteges gyerekkel panelban?

Figyelt kérdés

Szedjük a C és D vitamint. A férjemen tegnap jelentkeztek a tünetek. Kis 2 szobás panel, elszeparálni nem tudjuk magunkat.

Ötlet? Nem szeretném elkapni...


Ha ma reggel kérték a tesztet, mikor ér ide a gyorsteszttel az orvos, vagy aki elvégzi? Kb hány nap?


A háziorvos azt mondta, mindannyian vonuljunk karanténba. Akkor hogy fogok bevásárolni, csekket fizetni, stb? Kérhetem az önkormányzatot, hogy vásároljanak be, vagy az csak 65 éven felülieknek jár?


Nekem és a gyereknek nincs tünetünk!


2020. dec. 11. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Tok mindegy, ha egyszer is megcsokoltad a ferjed, vagy tusszentett mellettetek mar elkaptad. Max nem lesz tuneted. Vagy valahogy elszeparalod magad, vagy hordod otthon is a maszkot es folyamatosan szelloztetsz, fertotlenitesz stb.
2020. dec. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Nálunk az egyik felnőtt gyerek volt covidos. Bent maradt a szobájában, maszkot hordott az egész család, és sokszor fertőtlenítettek. Fürdőt,wc-t minden alkalommal, amikor használta.

Senki nem lett beteg. A használati tárgyait--pohár, stb külön tárolták, tisztították.

2020. dec. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyívben letojják, több ismerősöm is van akiknek koronavírusos van a háztartásában, de ők maguk mászkálhatnak nyugodtan, mert negatív lett a tesztjük. Elég gáz, de legalább így már tiszta hogy miért terjed ennyire.

Ha produkálsz egy negatív tesztet akkor engedni fognak, jöhetsz-mehetsz ahová akarsz, akkor is ha így szétviszed a vírust a ruhádon vagy bármilyen tárgyon ami nálad van.

2020. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegy már, mert nem úgy van hogy tünetek jelentkezése előtt is fertőz?


Szeparálja el magát a férjed, gyakori fertőtlenítés, senki ne puszilgassa most a másikat


Kaját lehet rendelni online, csekk befizetés online is ugyanúgy működik

2020. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg. Nem biztos hogy elkapjátok. Nekem férjem szintén covidos, 2 napig volt beteg, azóta ízeket és szagokat nem érez másfél hete már. Én 38 hetes terhes vagyok , gyerek meg 5 éves. Már 3x teszteltek engem a terhesség miatt, végig negatív a pcr tesztem, nem kaptam el. Gyereknek sincs baja. Mi sem

Tudtunk elkülönülni, éltünk ahogy eddig. Nyugi!

2020. dec. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem nem fognak tesztelni, csak a férjemnek kért a doki tesztet..
2020. dec. 11. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is arra értettem hogy te is kérj tesztet. Nem kell ennyire félni tőle. Nem biztos hogy elkapjátok. Mi se kaptuk el tőle.
2020. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!