Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azért nem szabad 2 hónapig...

Azért nem szabad 2 hónapig inni a vakcinára, mert a pia zavarhatná a speciális molekulák beépülését a szervezetbe?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol, hogy tesznek bele valami speciális anyagot, ami egy mint egy lézeres leolvasó a vonalkódokra, úgy lehet majd mindenkit ellenőrizni a reptereken meg ilyen helyeken, hogy be van-e oltva. Így lesz szűrve, hogy ki utazhat vagy ki mehet koncertre vagy tömegrendezvényekre.

Ez logikus, mert egy sima hagyományos védőoltást egészen biztos hogy nem befolyások az alkohol. Egy hagyományos védőoltásban, csak élettelen kórokozó darabkák vannak, amik ellen a szervezet immunválaszt ad és eltárolja, emlékszik a kórokozóra majd. De ez egyáltalán nem olyan nagy megterhelés, hogy ne lehessen emiatt inni. Ki hallott még ilyen, hogy nem lehet inni védőoltásra?

Szóval akkor mégiscsak a mesterséges intelligens molekulák "chip-ek" miatt van ez a 2 hónap alkoholmentesség mizéria is?



2020. dec. 13. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván.
2020. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
68%
Te vagy az Molnár F Árpád?
2020. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Gratulálok, megfejtetted a dolgot ezen az álmos vasárnap délután a monitorod előtt.
2020. dec. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Egy teljesen hagyományos xanaxot is befolyásol az alkohol.

A véráramlás meg naponta többször körbejár, nem kell ahhoz két hónap.

De az antibiotikum is kering még vagy két hétig, a kúra vége után.


Repülőre meg most se léphetsz, negatív teszt nélkül.

2020. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
65%
Ha alusapkát hordasz és úgy iszol, akkor minden oké.
2020. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Eleve soha nem szabadna inni, mert az etanol sejtméreg.
2020. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Az alkoholból a rendkívül reakcióképes acetaldehid keletkezik. Mivel minden anyag a vérrel utazva átáramlik a májon, ezért a keletkező acetaldehid minden más anyaggal reakcióba lép, így az oltóanyag molekuláival is.
2020. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
A nanorobot az alkohol hatasara nagyobb lesz ... ki akar egy oklomnyi tengeralattjarot a bicepszebe? :)
2020. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7%

Én a saját álláspontom írom le:

Egy olyan vírus ellen, ami rám veszélytelenebb, mint egy influenza, biztosan nem oltatnám be magam, pláne nem egy olyan cuccal, aminek a hosszútávú hatásai nem ismertek, és annyira szétcseszi a szervezetem, hogy 2 hónapig kockázatos alkoholt fogyasztani (Nem vagyok alkoholista, szeptember óta 2-3x ittam 2 deci forralt bort).


Azonban azt mindenképpen elvárom a rettegőktől, és a maradjotthon fetisisztáktól, hogy oltassák le magukat, ha már a rettegésük miatt tönkretesszük a gazdaságot, és emberek életéből értékes éveket veszünk el, amit vegetációval, hatalmi visszaélések és bizonytalanságok mellett kell eltölteniük.

2020. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9, én meg azt kívánom neked, sikerrel kerüld el a lélegeztető gépet!

Qrvára nem tréfás dolog.


Nem Covid miatt voltam rajta, és nem is rettegek, de várom a vakcinát.


Infuenzas embert nemigen tettek még rá.

2020. dec. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!