Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok a következőp...

Mit javasolnátok a következőp problémára: haspuffadás, szorulás?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve rendszeresen pufadok, akár egy falattól is, legyen az bármi is. A nagy wc-vel is akadnak gondok, néha 2-3 napig sem tudok wc-re menni.


A folyadékkal nincs baj, napi kb 2 litert iszok. Nagyon sok zöldséget is eszek, akkor mi lehet a baj?

A mályvatea sem vált be.


2010. aug. 12. 13:14
 1/8 anonim válasza:

Búzakorpa! Napi 3-4 evőkanál ettől nem fogsz puffadni és székleted is lesz NAPONTA! De ha úgy érzed, hogy ennél nagyobb baj van akkor menj el orvoshoz!

Üdv.

2010. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő a táplálkozásod, sok rostos ételt,megfelelő mennyiségű folyadékot fogyasztasz, eleget mozogsz, és ennek ellenére ilyen panaszaid vannak, én azt javaslom, hogy vizsgáltasd ki magadat. Lehet, hogy csak alkati sajátosság, de jobb kizárni a bajt.
2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De milyen orvosi problémára utalhat ez?


Nme alkati sajátosság, hiszen semmi baj nem volt korábban. Manapság olyan szinten puffadok , hogy sokszor kicsúszik, nem bírom tartani, annyira begörcsöl a gyomrom. Írtó kellemetlen.

2010. aug. 12. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden nap egyél meg egy joghurtot, és tegyél bele 1 evőkanál lenmagot. Legjobb, ha fogyasztás előtt ledarálod. Fellazítja a székletet és rendszeressé teszi, szerintem ezáltal a puffadás is mérséklődni fog.
2010. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

És ez a búzakorpa, illetve lenmag, hol kapható és mennyiért?


Vidéki vagyok.

2010. aug. 12. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek minden ilyen DM, rossman féle boltban, vagy herbáriában, de szerintem még gyógyszertárban is.
2010. aug. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és párszáz forint. Max. ötszáz.
2010. aug. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Azt hittem a piszok drága bio cuccok árán fut.


Nagyon könöm, kipróbálom. Már annyi dolgot próbáltam, de ami másnak hat, nekem nem. Orvoshoz nem szívesen mennék, mert minden hülyeséget kiírnak, csak nekik hasznuk legyen belőle. Nem akarok 21 évesen gyógyszert szedni, ráérek még. Így a természetes módszereket próbálgatom, hátha valami hat.

2010. aug. 12. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!