Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi napokban azt vettem...

Az utóbbi napokban azt vettem észre a combomon, h egész nagy területen bekékült a bőröm. Nem hiszem, h visszér, mert akkor nem egy egész felülete lenne kék a bőrömnek, hanem csak az erek. Ötlet, h mi is ez és vmi megoldást is javasolnátok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom ha már felteted a kérdést kizártad azt hogy beütötted valahova:)

Nekem csak radikális eset jut sajnos eszembe, azért ne ijedj meg de leírom...szóval van egy betegség, amiben az érfalak elgyengülnek, és bármilyen kisebb megerőltetésre elpattannak...ez veszélyes leeht, szóval ha több folt jelentkezik, vagy ez nől meg akkor szerintem fordulj orvoshoz...

De azért ez a kisebb vszínűség:) esetleg vmi gyógyszer alergia? vagy bármilyen alergia?

2010. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szöveti oxigénhiány, egy elzáródott ér miatt, esetleg...

menj orvoshoz

2010. ápr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiány betegségre is utalhat, kálcium, kálium hiány, de menjél vele orvoshoz. Vagy vérzékenység lehet a háttérben a gyenge hajszálerek miatt.
2010. ápr. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy allergiás lennék bármire is, de benne van a pakliban az is. Beütni se ütöttem be valóban, meg nem is fáj, csak ha ránézek eléggé megrettenek a látványtól. Nem tudom, hogy pontosan mi, de lehet h stressz váltja ki, így 2 héttel érettségi előtt. A havim is késik....:S
2010. ápr. 20. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!