Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sós! Miért zsibbad a jobb...

Sós! Miért zsibbad a jobb felem és mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Sötétben néztem a telomat mèg elalvás előtt aztán lekapcsoltam, hogy aludjak és éreztem hogy a jobb szemem teljesen elsötétül , míg a ballal normálisan láttam mindent ( a beszűrődő fényt) addig a jobbnál azt èreztem, mintha lenne valami előtte (fekete folt)

Felkapcsoltam a villanyt és akkor kicsit jobb lett, de most is mintha a jobb arcom nem èreznèm, zsibbadt, ha hozzáèrek. Egyedül vagyok itthon mi lehet ez és mit csináljak? Utoljára egy panikroham(authiszem az volt) akkor éreztem ilyet. 23n most kétségbe vagyok esve


2020. dec. 15. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Elképzelhető, hogy megint a pánik tünetei.

Kifáradnak az idegeid.

Este már ne telefonozz. A fénye is rossz

hatással van a szemedre, idegrendszeredre.

Reggel hívd az orvosodat.

2020. dec. 15. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, csak az a baj így elaludni sem merek. Egyebkènt rosszul alszom mostanában, ezt sem tudom mièrt. Még mindig nem èrzem a jobb felem ha megèrintem , csak a balt :((
2020. dec. 15. 01:45
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Stroke
2020. dec. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ilyen akkor van, amikor migrén aura gyötör. Nem látok a jobb szememre, lezsibbad a nyelvem, fél arcom, karom stb. De ha nem fáj a fejed, akkor biztos nem migrén.

Pár napja írtad ki a kérdést, azóta esetleg kiderült mi a baj? Minden okés?

2020. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!