Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Novemberben volt egy agyrázkód...

Novemberben volt egy agyrázkódásom volt mri vizsgálatom mindent rendben találtak. De van meg nekem egy ilyen általános tompaság azóta. Front érzékeny lettem meg ritkább esetekben zsibbad a jobb lábam, ezek a súlyos agyrázkódás utómaradványaiként?

Figyelt kérdés
Normálisak ? mert az ilyen dolgokkal kapcsolatosan nagyon parás vagyok ugyanis fontos az egészségem.. de mivel először és remélhetőleg utóljára volt velem ilyen ezért nemtudom hogy normálisak e ezek.. nem állandóak a tünetek de napi szinten előfordulnak. ill okozhatja e más..

2019. febr. 12. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kétségek maradtak benned jobban teszed ha elmész egy neurológushoz. Itt tippelgethetünk de lehet csak jobban beparázol. Elvégzi újra a szükséges vizsgálatokat ha pedig nem talál semmit próbálj meg egy pszichológust lehet pszichésen hatott ki ez rád és úgymond reflex szerűen ezt várod a napban hogy úristen mikor lesz vagy már megint. Bizonyosodj meg megint erről ez a biztos es ha semmi gondolkozz el egy pszichológuson tényleg sokat segít én is voltam :) Sok sikert
2019. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális is lehet. Nekem azóta migrénem van (16 éve), szóval...

De mindenképp keresd fel a neurológust!

2019. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hétfőre van időpontom foglalva a neurológushoz :)
2019. febr. 13. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!