Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány nap alvás kihagyás után...

Hány nap alvás kihagyás után halhat meg egy ember?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, én 3 nap után éreztem azt, hogy mindjárt meghalok :)
2010. aug. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ez attól függ, aznap milyen megterhelt volt a szervezet, hány éves az ember.

Ismertem egy történetet, miszerint egy srác 3 nap aktív MMORPG játék után eldőlt a székről és meghalt végkimerültségben.

A 3 nap szerintem már kritikus idő, bár tény a felnőttek, és azok, akik mondjuk nem terhelik meg magukat, csak ülnek és bambulnak, tovább bírják.

De hogy lehet 3 napot fentmaradni?:OO

2010. aug. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát akkor jol tettem hogy aludtam, hiszen elmentem kamionnal messzire és hétfőn reggel indultam, hétfőn éjjel és kedden éjjel nem aludtam, mivel állandoan vezettem, napközben pár ora megszakitással mialatt rakták az autot de figyelnem kellett ott is, szerda reggel értem haza és este buli volt ahová mennem kellett volna de régen hallottam hogy ettől is meglehet halni és szerda délkor elaludtam másnap reggelig huztam a szundit :)

(a tahográfot nem tudtam betartani, a főnök cseszegetett és mondta hogy ha gond lesz elintézi, de rájöttem hogy nem éri meg és azota nem dolgozom neki)

2010. aug. 18. 19:15
 4/6 A kérdező kommentje:
és mellesleg 20 éves vagyok.
2010. aug. 18. 19:16
 5/6 Alaque ***** válasza:
Nem hal meg az ember, hanem elalszik. Ebbe nem lehet belehalni.
2012. szept. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#2

Hogy?

Úgy, hogy be vagy drogozva.

2015. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!