Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Debrecenben hol végeznek...

Debrecenben hol végeznek tüdőszűrést? Hova kell menni?

Figyelt kérdés

Anyukámat szeretném "elküldeni" szűrésre. Nincs nagyon látványos probléma, de amúgy is gondolom, az ember figyeljen a megelőzésre, másrészt, azért előfordul, hogy krákog, de nem egész nap. Arra is volt már példa, hogy régebben mondta, hogy fullad, amikor lépcsőzik meg cipel.

Szerintem meg kellene nézetni a tüdejét, de még Debrecenben nem voltunk ilyen vizsgálaton (nekem régen volt vizsgálva, de nem Debrecenben).

A klinikára kell menni, ami a Nagyerdőnél van, ahol van az orvosi egyetem, vagy valahova máshova?

Találtam egy ilyen listát:

[link]

Nem tudom, hogy most az itt felsorolt címek közül hova kell menni, ha csak egy vizsgálatot szeretnék (szeretnénk)?


Én (sajnos) nem vagyok orvos, nem tudom tutira mondani, hogy van-e baja vagy sem, vagy ha van, akkor mi, de szeretném tudni.



#vizsgálat #orvos #Debrecen #klinika #tüdőszűrés #Tüdőgyógyászati klinika
2020. dec. 17. 16:56
 1/2 A kérdező kommentje:

A másik honlapon is találtam szakrendelést, a másik klinikán.

[link]


Mivel a Kenézy most COVID-kórház, ezért evidens, hogy ide kellene menni (a klinikai központba)?

2020. dec. 17. 17:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Bethlen utcán próbálkozz az Otiban.
2020. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!