Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majdnem 2 hónapja már hogy...

Majdnem 2 hónapja már hogy Körülmetéltek egyedul azzal van problémám hogy eléggé érzékeny a fitymaféknél ha sokat járok normális ez?

Figyelt kérdés

2020. dec. 17. 19:50
 1/5 anonim válasza:
100%

Röviden: Igen, normális.

Hosszan: Én úgy hiszem, hogy még 1-2 hónapon belül biztosan elmúlik.

A műtét után mindenkinek érzékeny és idővel javul, de az előfordulhat, hogy valakinek még valahol az marad hiába a többi részen nem.

Nekem is volt hasonló, de elmúlt.

Ez a hosszútávú gyógyulás, ehhez még egy kis idő kell.

Ha 4. hónap után sem múlik el, akkor probléma van, de ez nagyon ritka esetek egyike lenne.

Szerintem egy hónap és rendben lesz, ne aggódj a járás miatt nagy túrákra még ne menj és ajánlom az inkább feszülős alsógatyákat, mert elég sokat tudnak segíteni.

Nem lesz gond!

2020. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális, azért elég sok idő kell neki amíg teljesen begyógyul. nekem is a fék helye gyógyult a leglassabban, de a végén szépen regenerálódott és azóta nagyon szuper minden. hagyj neki időt és megszokja az új helyzetet és ingereket
2020. dec. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2020. dec. 22. 12:19
 4/5 A kérdező kommentje:
és így a használatttal mi a helyzet addig meg nem gyógyul telejesen szabad vagy nem?
2020. dec. 22. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatból mondom hogy ha már teljesen gyógyult a seb, akkor elnpehet kezdeni használni hiszen azért van de itt is fontos a fokozatosság plusz az elején érdemes több időt rászánni.

aztán ahogy telik az idő lehet fokozni az ingerlést és szépen "vissza szokni" a normál életbe

2020. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!