Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az alapja a covid oltás...

Mi az alapja a covid oltás összeesküvés elméleteknek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi a fenét, mi kárt tudna tenni egy védőoltás?

2020. dec. 18. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudok róla semmit azért félek.

A Covid-ot az influenzához hasonlítják.

Gondolom az oltás is hasonló.

Nem vagyok védőoltás ellenes,ha az véd.Nekem ez azt jelenti, hogy nem leszek beteg.

Az influenza oltás is csak attól véd, hogy ne legyen olyan súlyos ha elkapod.Emiatt azt gondolom, hogy ez is valami hasonló.Sajnos az influenza elleni oltásra is van aki rosszul reagál.Tehát előre nem tudom, hogy az én szervezetem milyen választ ad.

2020. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Minden védőoltásnak megvannak a maga veszélyei. Nem egyről csak évtizedek múltán derült ki, hogy milyen elváltozást okozhat. Itt most ráadásul a fél világ rákattant a gyártásra, jelenleg is hétféle vakcina létezik, hétféle hatásmechanizmussal, amik még nem voltak hosszú távú tesztelésnek alávetve.
2020. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Engem a kutyafuttában végzett fejlesztés aggaszt. Hamar munka ritkán jó. Nem ismerjük a hatásait. Sem hosszú- sem rövid távon. Idő sem volt minderre. Normál esetben egy gyógyszer kifejlesztése, tesztelése éveket vesz igénybe.

Az összesküvés elméletekben nem hiszek, az a része nem érdekel.

2020. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha a járványt hazudják, akkor az oltás is hamiskás.

Erőszakos kampány van körülötte, más gyógymódban nem gondolkodnak.

Túl sok a ködösítés, össze nem függő intézkedések, nem engedik vizsgálni, boncolni az eseteket.

Látszik, hogy nem az ember áll az intézkedések középpontjában. Hanem üzleti érdekek, pénz, spekuláció, befolyásolás.

2020. dec. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!