Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszér és zsibbadó nagylábujj...

Visszér és zsibbadó nagylábujj van egymáshoz köze?

Figyelt kérdés

örökölt visszerem van, és 2 hónapja olyan munkahelyem lett, ahol napi 10 órát állok (tudom hogy nem a legjobb neki). nem is 50 kiló vagyok, van rajtam súlyfelesleg. kb másfél hete észrevettem, hogy zsibbad a nagy lábujjam vége azon a lábamon amelyik visszeres. mára megy feljebb a zsibbadás, a visszereim körül pedig piros pöttyök jöttek ki. lehet valami gubanc van vele? érdemes ezzel orvoshoz menni vagy kinevetne?

vagy mitől zsibbadhat még lábujj?


2010. aug. 12. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj vele orvoshoz, mert trombózis is kialakulhat! Ezzel NEM szabad viccelni. Nagybátyámnak volt műtétje vele, neki trombózis alakult ki benne. Minél előbb nézesd meg, mert ez nem játék!
2010. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!