Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt vettem észre hogy egyre...

Azt vettem észre hogy egyre fogyok és 2 hét után már -3,5kg-nál járok. Jelenleg sajnos elég rosszul is vagyok lelkileg (van ilyen) Lehet a kettőnek valami köze egymáshoz? Ha nem akkor mitől lehet az egész?

Figyelt kérdés

17 vagyok nem vagyok szálkás modell típus de így szeretem magamat. Két/háromnaponta megszoktam nézni magamat hogy hány kiló vagyok mert szeretem nyugtázni magamban hogy esetleg dekás eltérésekkel valamilyen irányba, de tartom a rendes súlyom.

Egyáltalán nem fogyókúrázok, ugyanúgy eszem reggelire a zabpelyhemet ebédre az 1 kanál levesemet és a megint kis mennyiségű másodikat és iszom vacsorára a nagy bögre kakaóm mellette a napi 25perc kocogás sőt van úgy is hogy mikor jól esik egy szelet csokit is megeszek.(hozzáteszem sosem ettem sokat, és ez amúgy se felelne meg egy fogyókúrás életmódnak:D)

Ismerősöm szerint az lehet a fogyás oka hogy "gyötröm magam". Észrevette rajtam hogy mintha kicsivel az eddiginél is kevesebbet ennék és jóval lassabban. Én ezt nem hiszem és nem is értem hogy ennek lehetne e ekkora jelentősége rám nézve és nagyon idegesít hogy nemtudom mitől van ez.


2011. aug. 6. 10:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!