Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szorul be a levegőm/faj...

Miért szorul be a levegőm/faj a sezgycsontom hogyan lehajolok?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam néhány barátommal és leültünk az asztalhoz beszélgetni és kb másfél óra beszélgetés után azt vettem észre hogy fáj a szegycsontom. Most fúrdesnél is észrevettem. Mar nyáron a pánikbetegségem miatt is fennáltnez a probléma. Megint ez lehet az ok vagy valami más. (Mielőtt jönnének az okosok hogy koronás vagyok... az elmúlt tíz napban egy olyan személlyel találkoztam akit minden héten tesztelnek és a barátnőmmel aki egész karantén alatt otthon volt) 16l

2020. dec. 20. 01:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagy lélegzeteket kell venned? Ideges reakció is lehet.

Feltétlenül meg kell nézetned belgyógyásszal. Nem akarok hülyeséget mondani, de a kezdődő légmell is eszembe jutott.

[link]

2020. dec. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"kialakuló légmell tünete a légszomj mellett az igen erős fájdalom. Amennyiben ilyen panaszokat észlel, azonnal forduljon orvoshoz, mert azonnali beavatkozás és kórházi ellátás lehet szükséges."


Nem biztos, de azért nézesd meg magad.

2020. dec. 20. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerinrem nincs semmi komoly mert azóta már nem történt semmi hasonló
2020. dec. 21. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!