Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korpa ellen mit?

Korpa ellen mit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az utóbbi 1 hétben túlmostam a hajam, összesen hétszer lett mosva, mert mentem orvoshoz is és olyan helyekre ahova nem akartam zsíros hajjal menni. Igen, ez az én ostobaságom volt, főleg mert bekorpásodott a hajam a sok mosás miatt. Tudtok valamit ajánlani rá, amivel megoldható lenne a probléma?
2020. dec. 20. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve múlt héten festettem a hajam, és a fejbőrömről sehogy sem akart lejönni a festék. Lehetséges, hogy a fejbőröm úgy akar ” megszabadulni” a festéktől, hogy lehámlik?
2020. dec. 20. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Válassz korpa elleni sampont, a head and shoulders nekem teljesen bevált, két naponta mosok hajat, de volt már 3 nap is hogy most egymás után, mert úgy voltam mint te. Néhány hajmosás után jó lesz, csak hagyd rajta kb negyed órát mielőtt lemosod.
2020. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszönöm.
2020. dec. 21. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmúlt kérdező? Most én is hasonló helyzetbe vagyok.
2021. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! A következőt csináltam: korpa elleni samponba(head and shoulders) tettem szódabikarbónát, rajta hagytam a hajamon 3-5 percig, majd leöblítettem. Az első mosás után elmúlt a korpa!
2022. jan. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!