Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Többször van olyan érzésem...

Többször van olyan érzésem mintha valami mellbe rúgna, de nem olyan intenzív. Nehéz ezt le írni. Olyankor a torkomnál és a melkasomban van valami fura érzés. Mintha szívrohamom lenne vagy valami olyasmi. Mi lehet ez? Pánik betegség vagy még is mi?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Extraszisztole lehet. Nézz utána.
2020. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan is volt mar,de az másabb. Ez olyan mintha a mellkasom középében felrobbanna valami, de mint írtam nem intenzív érzés csak kellemetlen és egybol be pánikolok. Kb 20 perce volt egy ilyen érzésem és azt hittem meghalok, eddig ez volt a legdurvább.
2020. dec. 22. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Pszichoszomatizálsz valami miatt?

Mondjuk ami most megy körülöttünk, nem is csoda...

2020. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de olyan valósnak tűnik. Sokszor érzem, hogy a szívem össze vissza ver meg hasonlók, de elmeletileg nincs baj vele. Egyébként extrákkal kezdődött ez az egész pár hete. Kb 1 percig vagy tovább voltak extráim és nagyon megijjedtem és azóta szentül hiszem, hogy baj van a szívemmel. Aztán volt melkasi fájdalom, kar zsibbadás, halál félelem, szorongás és végül azt mondták, hogy mellhártya gyulladás. Most pedig ez a fura érzés van amit le írtam. Pedig mar enyhültek a panaszaim, de megfogok őrülni..
2020. dec. 22. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Klimax is okoz ilyen jellegű tüneteket.

Pajzsmirigyed rendben?

2020. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az még odébb van, még csak 20 vagyok. Pajzsmirigyre senki nem gondolt még, pedig pár orvosnál már jártam.
2020. dec. 22. 23:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézess pajzsmirigyet. Az is okozhatja ezeket a tüneteket.
2020. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!