Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek volt mar hasonlo tunete...

Kinek volt mar hasonlo tunete es mire utalhat?

Figyelt kérdés

November eleje ota az etkezesek utan nagyon hangosan emesztek, hallom a belmozgast es neha erzem is. Sot ejszaka ha felkelek, hogy mosdoba menjek akkor is hallom, hogy kortyog a hasam. Szekrekedesem is volt, de szerencsere az mar elmult.


Par hete pedig a derekam es az alhasam is faj, gorcsolok es szuro erzest erzek az emlitett reszeken, a vegbel nyillasnal es a koldokmnel is.


Nem tudom mi lehet ez. Foleg a derektaji gorcsok idegesitenek a legjobban, es mintha remegne az alhasam is.


Volt mar valakinek ilyen?


Elore is koszonom a valaszolat.


2020. dec. 25. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

A beleim nekem is hasonlóan működtek, laktóz intolerancia miatt volt. Nem tej ivása után rögtön (reggel) jelentkezett, hanem este még rosszabb volt. Laktáz tabletta nem volt elég, csak a laktózmentes termékek oldották meg a problémát.

Derèkfájdalom lehet vese vagy gerinc vagy nőgyógyászati eredetű is.

2020. dec. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszati az szerencsere nem, mert hetfon voltam dokinal es mondta, hogy minden szipi szupi, nincs semmi gond. Szerinte emesztesi zavar lehet, probaljak meg probiotikum gyogyszerrel. Viszont most nem akarok egybol gyogyszertarba rohanni, mert lehet nem is az a bajom.
2020. dec. 25. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!