Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajzsírosodás ellen tipp?

Hajzsírosodás ellen tipp?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már rengeteg sampont kipróbáltam, de egyik sem vált be ezidáig. Mikor megmosom a hajam, ra 2 vagy 3 napra már látni hogy zsírosodik. a 4. napon fix meg kell mosni, nyáron már a 3. napon is. Hajzsírosodás elleni sampont hasznaltam/használok.

Valaki esetleg tudna egy jo sampont ajanlani erre a problémára?

vagy esetleg valami ötletet mivel nem zsirosodna ennyire a hajam?

a valaszokat elore is köszönöm

19/L


2020. dec. 29. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem semmitől sem múlt el, csak a mindennapos hajmosástól. 30 év alatt sem.
2020. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én hajam is szörnyű. De ne most gyakran akkor csak rosszabb lesz. Rászokatod a hajad és nem lesz semmi öntisztulása. Egyre gyakrabban kell majd mosnod. Állítsd be hogy hetente mosod. Nekem ez amúgy használ: [link] drága de bevált. (Nem, nem vagyok ügynök xd)


Barátnőm szerencsébb neki a sima WU2 vált be. Harmadannyiért mint nekem. Másik ismerősömenk az Alpecin :D Szóval kinek mi.

2020. dec. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olajsampon
2020. dec. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen sampon, se semmilyen csodaszer. 4 naponkénti hajmosás ráadásul nem is gyakori, én fixen kétnaponta mosom, egész életemben zsíros volt, pedig már 28 is elmúltam, nem kamaszkori hormontúltengés következménye. Mindent, de tényleg mindent kipróbáltam, kezdve a csodaszernek kikiáltott samponoktól, egészen a “nem mosom meg, hiszen azért zsíros, mert gyakran mosom” jellegű okosságokig. Semmi soha nem használt kicsim sem, utóbbinál még jól ki is hullott a hajam. Azt gondolom, hogy 4 naponta mosni még normális is, hiszen a tested többi részét is megtisztítod mindennap, miért pont a fejbőröd maradna ki?
2020. dec. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!