Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zuhanyozás vs Fürdés? Kinek...

Zuhanyozás vs Fürdés? Kinek melyik jön be jobban és miért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 14:54
A kérdező szavazást indított:
A zuhanyzás jobb
A fürdés jobb
Nincs különbség
68 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
80%
Gyorsabb, és valószínűleg kevesebb víz is (zuhanyzás)
2020. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Zuhanyzás után tisztábbnak érzem magam, ami logikus mert a kád vízben csak áztatom magam a használt vízben. csak akkor ülök be a kádba ha fázok télen.
2020. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Mind a kettőt szeretem, de általában zuhanyozni szoktam. Kb havonta-kéthavonta egyszer van időm hogy befeküdjek a kádba és 1-2 óráig áztassam magam. Ennyi elég is a fürdésből. Nagyon élvezem ilyenkor, de a mindennapokban sokkal jobb egy gyors zuhany.
2020. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyzas, mert gyorsabb. Akkor szoktam csak kadban furdeni, ha nagyon nehez napom volt, es vagyok egy kis nyugira, viszont nincs mindig idom erre.
2020. dec. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
A fürdés idő és vízpazarlás. A két dolog, amiből a legkevesebb van az embernek. 1 évben 1x én is szoktam, de csak akkor, amikor beteg vagyok. De akármikor fürdök, kihúzom a dugót, és még utána le is zuhanyzok, amiatt, amit az előzőek írtak válaszban.
2020. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
39%
Zuhany. Forró fürdő csak akkor, ha takonykóros vagyok.
2020. dec. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Fürdést sokkal jobban szeretem
2020. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Azért érdekelne, miféle olyan nagyon bokros teendőik vannak egyeseknek, hogy a fürdés időpazarlás.

A víztpazarlás kifogás is röhej, amikor autó fenntartására sokkal több pénztt dobnak ki az ablakon, és ehhez a tiszta levegő pazarlása is jön.

2020. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
38%
8, hát bizony akinek van élete, programjai a tévé előtt döglésen kívül, gyerekei, munkája, párja akivel foglalkozik is és nem csak eléldegélnek egymás mellett, állatai, és saját háztartása, mert nem anyuci főz meg takarít rá, annak nincs ideje minden nap órákat szentelni magára egy olyan dolog miatt (jelen esetben a tisztálkodás) amit meg lehet oldani 15 perc alatt is. Talán egyszer te is megtudod.
2020. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Az sem baj ha soha nem tudod meg, te dolgod, csak legalább ne savazz mádokat akiknek tartalmasabb az élete a tiédnél 🤷‍♀️

Tinikoromban én is órákat (sokszor fél napokat) töltöttem a fürdőszobában, más dolgom sem nagyon volt, csak az hogy a kötelező tanulás után magammal foglalkozzak kedvem szerint. Azóta felnőttem.

2020. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!