Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez epilepszia lenne?

Ez epilepszia lenne?

Figyelt kérdés

tehat nem igazan vagyok olyan hu de okos az ilyen dolgokban, amde nyilvan tisztaban vagyok azzal, hogy kulonfele epilepszia tipusok is vannak. en a fenyerzekenyre (ha jol tudom ilyen is van) gyanakszom. a villogo fenyekre es a durvabb szinekre (mint pl a neon szinek) nagyon erzekeny vagyok, olyankor elkezdek remegni, nehezen kapok levegot es neha a nyalam is folyik. ez altalaban olyankor jon ram, amikor fekvo pozicioban vagyok,viszont amikor allok, ezek ugyanugy jelen vannak, csak olyankor a latasom az ugy 0 (tenyleg, mintha teljesen megvakulnek) es meg is szedulok, ilyenkor gyakran nekimegyek dolgoknak. ugyan nem feltetlen ezek hozzak ki ezt belolem, hanem teljesen random is, pl ha az erzeseimrol kell beszelnem (egy lelkironcs vagyok, igy eleg nehezen mutatom ki az erzeseim ezert ha beszelek roluk meg szamomra is idegenek es nem esnek jol). de akar az is, ha tomegben vagyok.



(neurologushoz nem tudok menni, szuleim elvaltak, anyukam nem igazan vesz komolyan, apukam meg Nemetorszagban el)


bocsanat ha teljesen idiotasagra gyanakodok, de tobb ember is feltetelezi rolam, plusz engem is zavar, hogy nem tudom mi a bajom:(



2020. dec. 29. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Inkább hipochondria.
2020. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló gondolom orvos, hogy ezt ennyiből rávágta...


Szerintem simán lehet az is, amit írsz, de biztosat csak doki tud erre mondani. Háziorvosoddal nem tudsz konzultálni erről? Vagy legalább valami webes fórumra írd be, ahol dokik válaszolnak.

2020. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!