Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS nagy baj van bevettem a...

SOS nagy baj van bevettem a gyógyszerem (convulex és risperidon) és rá anfetamint fogyasztottam (életemben először) ugye nem fogok meghalni?... Vagy nem kell toxikológiára menni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 30. 22:11
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
7-es nem adom fel...számomra azt, hogy az autizmusom miatt a kémiát úgy fogom fel, hogy amik kiütik, azok magyarul kizárják egymást, két egymássql szemben lévő anyag a fent leírtakból bármelyikben, és végem... Pedig először próbáltam ki a drogot, hogy normális komolyabb tininek tűnjek,mert kitűnök bizonyos területeken a 160-as logikai iqmmal, és ezt nem bírom elviselni,hogy ezért máshogy néznek rám... Ugye nem fog kialakulni egy olyan méreganyag a szervezetembe,amibe belehalok, mert akkor inkàbb a toxikológia... Szúr a szívem, és egyre kevésbé hat a gyógyszer...tehát depressziós leszek lassan, plusz görcseim vannak😬
2020. dec. 30. 22:27
 12/33 anonim ***** válasza:
0%

Miért zárná ki két anyag egymást? Mit ettél antianyagot? Tényleg hülye vagy ezzel a definícióval. Az más kérdés, hogy belehalhatsz.


Talán sokkoló lesz a számodra de nincs olyan, hogy logikai iq.

2020. dec. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik egyre komolyabban pánikbeteg leszek alapból, de számítok azzal ha meghalnék... Valaki terjessze el a dualitás elméletemet, miszerint ha a 3Dbe előrefelé megy egy folyamat, tehát előre, mint egy gömbképződés, logikus, hogy az idő is előrefele telik, de ha ez kifelé terjed az ősrobbanás által, az azt jelenti, hogy az idő negatívan terjed, a telefon kódom 2084 benne vannak az ehhez tartozó+a kiterjedés képletei, gömb alapú világnál...nem kell sok, hogy 6D-s legyen, addig lehet vele bizonyítani a dimenziók létezését... Jó, hogy ezt összeszedtem... A messengerembe még bonyolultabban is leírtam most a lehető legegyszerűbben magyaráztam el... Elnézést amiért ezt elmondom,de lakásotthonba vagyok...viszont nem merek szólni, mert nem hisznek nekem, én halálomig csak a bizonyított dolgokban hiszek! Az elméletemet is bizonyítottam korábban,csak 11.-es gimnazistaként nem értenek meg....ezt csak azért mondom el,mert alig érzem bármimet is és sötétül a világ (sajnosost se bízok senkibe, de egy forrás linkelését vagy magyarázatot elhiszek, és akkor megyek a toxikológiára)
2020. dec. 30. 22:35
 14/33 A kérdező kommentje:
Bocsárnat,de kérem valaki nézzen utána,én angolul se találtam semmit, egyre nehezebb gondolkodni, görcsölök, és nagyon szúr a szívem
2020. dec. 30. 22:36
 15/33 A kérdező kommentje:
Ennyire még sose szúrt, de ha nem lesz bizonyosságom,nem merek szólni...azt nem tudom bizonyítani, hogy mindjárt meghalok (ez benne sincs a napirendembe!!)
2020. dec. 30. 22:37
 16/33 A kérdező kommentje:
Jól vagyok...ingadozik az egész állapotom... Várnékég válaszokat... Nektek/önöknek is azt mondja a lelkiismerete,hogy bármilyen is vagyok,segítsenek!
2020. dec. 30. 22:55
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi bajod :). A dualitás elméletet lescreenshotoltam, ha mégis bármi történik :D
2020. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
53%
Mégegyszer, hol tudok hozzáférni az egész dualitás elméletedhez? Érdekelnek a képletek, meg egyebek, talán megmutatnám a fizikatanáromnak. Aki egyébként valószínüleg nem értené :D
2020. dec. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nagyon bepánikoltam... Szabó Bence vagyok, a profilomon egy csontváz eldob egy sírkövet... Ha szeretnéd kedves utolsó válaszoló, szívesen leírom neked facebookon holnapaz egészet... Az én fizika tanárom még két D-be se értette teljesen, nemhogy 3-ba,vagy néhány pont meghatározását a negyedikbe,mert ez új!
2020. dec. 30. 23:42
 20/33 anonim ***** válasza:
58%
Ha valami 3d-ben elorefele megy, miert lesz belole gomb? Es azert, mert az univerzum tagul, miert nem csak nagyobb a gomb? Az univerzum tagulasa miert jelenti a dimenziok novekedeset? Hogyan definialnad a dimenzio fogalmat? Es az idot? Hogy tud az ido terjedni?
2020. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!