Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Fűzős...

Mi a véleményetek a Fűzős Élet blogról?

Figyelt kérdés

Nekem is gerincferdülésem van, és pont ilyen fűzőt hordok. Egész jónak tűnik az oldal, de egy csomó minden nincs itt leírva, amire kíváncsi lennék. Azonban nincs aktivitás, ezért nem akarok egyedül írogatni.


Szerintetek írjak mégis a [link] oldalra?

Vagy van itt gyakorin olyan, aki beszélgetne velem a fűzőről?



2020. dec. 31. 18:06
 1/3 anonim válasza:
Nem ismerem ezt az oldalt. A Vertebra alapítványnak van honlapja + facen is jelen vannak, sok hasznos dolog szerepel az oldalukon. Van gerincferdüléseseknek facebook csopi is, segítőkész, jó társaság : )
2021. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a Vertebrát ismerem. Csakhogy az a merev korzetteseknek szól elsősorban. Nekem meg másmilyen van. Facebookon még nem találtam ilyen dinamikus SpineCor fűzős csoportot.
2021. máj. 1. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:
SpineCor-t nagyon kevesen hordanak például én is ennek nincs magyar csoportja itthon jobban részesítik előnyben . Pedig szerintem ez nagyon jó egész jól tudok mozogni benne pedig nagyon jól tart és nagyon jól el lehet szinte bármilyen ruhával takarni plusz nagyon sok előnye van szerintem
2022. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!