Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért / mitől hullik a hajam?

Miért / mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban elkezdtem növeszteni. Ezalatt azt értem, hogy nem vasalom csak hajmosáskor ( régebben napi rendszerességgel vasaltam), nem csinálok vele semmit, csak hagyom. Heti 2x mosom, akkor hővédővel megszárítom és kivasalom alacsony hőfokon.


És mégis , amióta hagyom, azt vettem észre , hogy nagyon hullik. Előtte is hullott, de nem ennyire. Hajmosáskor épphogy csak hozzáérek, és rengeteg hajam ott van az ujjaimon. Tényleg nagyon sok. És tapintásra is érzem ,hogy nagyon ritka hajam van. Korpás is lettem , vagy nem is tudom miez. Fehér pöttyök , de nagyon sok és csak 1-2 helyen . Nagyon félek, gondolkodom hogy elmegyek bőrgyógyászhoz, de nemtudom hogy most ebben a vírus időszakban mennyire lenne jó, vagy hogy fogadnak, nemtudom . Valaki valamilyen segítség? Kinek mi vált be?? Jöhet bármi ...



2021. jan. 1. 18:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Úristen gec, valakinwk jobban hullik a haja és rávágja hogy korona :D Ezek lennének a magyarországi Karen kezdeményezek vagy mi a szar?


Kérdezőnek:

Próbálj ki másik sampont. Én is így tettem, bevált, kevésbé hullik. Hátha neked is segítene.

2021. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, látod már a hajhullást is a korona okozza ..:)


Egyébként vettem már új sampont , van benne biotin + szilikonmentes balzsam is van hozza . 2x mostam már vele hajat, hat nemtudom ugyanolyan száraz a hajam és ugyanúgy hullik eddig..:) majd kiderül

2021. febr. 12. 08:27
 13/14 anonim ***** válasza:
Oh értem. Én jelenleg L'oréal elseve filloxane-t használok, ez ilyen hajszálvastagító, meg van egy másik, a "full resist" hajerősítő sampon, amiben van biotin b5 vit. és arginin. 3-4 naponta mosok hajat, felváltva. Árban is egész jól állnak :) Remélem valami sikerülni fog ezzel kapcsolatban, tudom milyen zavaró ez az egész :/
2021. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Full resist termek családot vettem meg en is !🙂 Sampon + balzsam + hajmaszk
2021. febr. 12. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!