Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A vérvétel eredménye szerint...

A vérvétel eredménye szerint a pajzsmirigyem alul működik (5,90) és a max megengedett 4,20. Tudok a tünetekről, mindenről, orvoshoz is megyek majd. Hogyha elkezdem szedni a gyógyszert és kezelnek, a súlyfelesleg könnyebben lemegy rólam?

Figyelt kérdés
25kg feleslegem van kb évek óta küzdök vele , és csak most derült ki,hogy miért hízok,amikor alig eszem. kicsit ledöbbentem ,de beletörődtem , nyugodtabb vagyok,hogy tudom a baj forrását, aki szintén ezzel a betegséggel küzd, és elkezdték kezelni, gyógyszert szedett,a kilói elkezdtek "olvadni" róla? az én eltérésem túl nagy,vagy még nem vészes? 18/L
2010. aug. 13. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de rólam semmi nem ment le, nem is érzékelem a különbséget, amióta szedem a gyógyszert. Egyébként ez az alulműködés még nem nagy. De rendszeres mozgás nélkül a gyógyszertől önmagában nem fogsz lefogyni. Pedig én is ezt reméltem.
2010. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy drágám. Nekem most már jól beállt évek óta, 1-es kb a szintem, tehát már lassan túlműködik és az utóbbi hónapokban még híztam, pedig nyár volt és kert meg nyaralás, rohangálás a gyerekekkel, tehát nem itthon ültem. Hát ez van. Volt, hogy reggeliztem és aznap 40 fok volt, gyakorlatilag semmit nem ettem, este 9 körül egy kis málnát, tornáztam Norbira egy órát és még híztam.
2010. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!