Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Masszázsnak milyen fajtái...

Masszázsnak milyen fajtái vannak és mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, még sosem voltam masszőrnél meg elég szégyenlős is vagyok, ha vetkőzésről van szó...

Viszont a vállamban és a hátamban egyre több fájdalmas izomcsomó van, el kéne mennem emiatt valami masszázsra.

Ilyenkor mit kell keresnem pontosan, milyen masszázst? És az hogy zajlik?



2021. jan. 2. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hátamat, gerincemet szokta masszírozni masszőr. Értelemszerűen derékig kell levetkőzni. Ill. kicsit le kell tolnom a nadrágot, hogy a keresztcsontomhoz rendesen hozzáférjen.

Hogy zajlik? Nagyon egyszerűen. Fekszel a hasadon, ő meg a hátadon ügyködik.

2021. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én gyógymasszőr vagyok, és pontosan ilyenre van szükséged.

Ha budapesti vagy, akkor elmegyek hozzád, a lakás többi részében ott lehet a családod, így a saját biztonságos környezetedben kaphatsz masszázst.

A hátadat kell szabaddá tenni, és ahogy az első írja, nagyon célszerű a keresztcsont környékét is. Hasrafekszel bugyi-melltartóban, és akkor kikapcsolom a melltartót, és megkérlek, hogy hason fekve bújj ki. De ha ez is probléma (nem szokott), akkor vehetsz bikinit is. A végén vagy visszakapcsolom, vagy kimegyek kezet mosni, amíg felöltözöl.

Nem fogok látni semmit, amit nem akarsz, és menet közben is bármikor bármire mondhatsz nemet.


Mielőtt a keresztcsonttal dolgoznék, külön engedélyt kérek, vagy megkérlek, hogy told le a bugyit/bikinialsót addig, ameddig neked elfogadható. Ez neked jó, de ha akarod, ki is hagyhatod. (Azért célszerű, mert a hát egységes egészet alkot.)


Szerintem célszerű bizonyos dolgokat hanyatt fekve is megcsinálni, de nem kötelező, és elsőre nem is erőltetném. Azt egyébként meg lehet csinálni betakarva is.

2021. jan. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltam a hogyan zajlik kérdésedre. Röviden: bemutatkozunk, érkezéskor rögtön kezet mosok, elmondod-megmutatod a problémádat, felteszek néhány kérdést, amiből kiderül, hogy szabad-e egyáltalán masszírozni (aki ezt kihagyja, az legyen gyanús), felállítom az ágyat, megbeszéljük, hol fogok dolgozni és az neked jó-e, megkérlek, hogy vetkőzz le, és feküdj hasra, azalatt kimegyek vagy elfordulok. Közben folyamatosan kérem a visszajelzéseidet. Ez a lényeg.
2021. jan. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Végül is voltál? Tapasztalat? Segített?
2021. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!