Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Multhéten pénteken körömplasztikát végeztek a nagylábujjamon.4 varrat van benne. Jövöhéten hétfön veszik ki a varrat egy részét. Fog az fájni? Kell félnem?

Van hasonlo tapasztalata valakinek???

2010. aug. 13. 18:42  Privát üzenet  

A válasz
nekem térdműtét után szedték ki anno a varratokat. nem vészes.:) nyugi.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. aug. 13. 18:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát remélem

# 2/3Időpont 2010. aug. 13. 18:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jah,es es köröm agy felett a negyedik varratnal kisse gennyesedett,mára eltünt azonban a helyén esik le a bör es olyan fehér.az normális?

# 3/3Időpont 2010. aug. 13. 18:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Úszhatok, ha a lábamon van egy varrat?
Nem túl korai? Nektek háton mennyi ideig volt varrat?
Lehetséges az hogy 10 év után akar a belső varrat kilökődni?
Műtét után vagyok 1 hónappal és egy varrat a bőröm alól készül előbújni. Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?
Orrsövény műtétem volt január 19. -én. Most már egész jól vagyok. Annyi lenne a dilemmám, hogy a varratot az orromból el fogják távolítani, vagy ez ilyen "felszívódós" varrat?
Van egy fonal granulómám és a belső varrat már lökődik ki 7 hónapos terhes vagyok februárban mütenének csak meg de nem tudom hogy engednének-e simán szülni? Már 4 mütétem volt 2...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!