Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen maszkot vegyek graffiti...

Milyen maszkot vegyek graffitizéshez?

Figyelt kérdés
Nézegettem maszkokat, de nem vagyok biztos benne, hogy a graffiti oldószerét szűrik-e. Meg egyáltalán kell komoly maszk vagy használhatok egy ffp1-eset + ameddig fújom a festéket nem veszek levegőt + nyilván szabadtéren pillanatok alatt elkeverednek a károsabb gázok?

2021. jan. 3. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Gázálarcot.Lehetőleg 1970 ben használatosokat.

Használat után nem tagadhatod,hogy nem volt rajtad .

2021. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oda speciális "félálarc" a legjobb. Keress rá!
2021. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, már nézegettem őket, de például milyen szűrőt vegyek hozzá ami szűri azt amit szűrnie kell?
2021. jan. 3. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Inkább ne graffitizz
2021. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Apukám fényező volt járt Neki alapból a munkahelyén maszk, de gyakorlatilag nem lehetett használni, mert 10 perc alatt "befestődött".

Ha csak rövidebb ideig szeretnéd használni akkor bármilyen OBI ban kapható pormaszk jó lesz. Ha viszont van lehetőséged akkor várj ki olyan időt, amikor úgy tudsz festeni, hogy nem feléd fújja a szél a festéket.

2021. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!