Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki nem kéri a covid...

Ha valaki nem kéri a covid oltást aki előttem van a sorban, akkor azt beadják annak aki hátrébb van, de szeretne oltást?

Figyelt kérdés
Én teljesen utolsóként kerülnék beoltásra. Viszont tudom, hogy többen nem kérik az oltást, akik előrébb vannak. Tehát az a kérdés, hogyha mondjuk az összes egészségügyis, meg öreg, beteg be van már oltva aki kéri az oltást, akkor elkezdik az hamarabb oltani az utolsó csoportot?

2021. jan. 3. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Én előre engedlek, örülök, hogy nem kötelező.
2021. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem fél éven belül át kéne oltani mindenkit. Ha az oltás csak 6 hónapig hat, akkor az utolsó csoportok nem fognak sorra kerülni, mert addigra megint a veszélyeztetett idős korosztályt meg az orvosokat fogják oltani.
2021. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%
Valakinek beadják kétszer, egy se maradhat! 😀
2021. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
22%
Lehet majd soron kívül is menni, de csak az orosz vagy a kínai vakcinára.
2021. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem két orosz kell egy csecsen.
2021. jan. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, szerintem nem túl életszerű a dolog. Van több ismerősöm aki kórházban dolgozik, egyikük sem kérte. A főorvos tajtékzott egész nap, hogy miért nem kéri tőlük senki az oltást. Gondolom ez máshol is így volt. Akkor miért ne kaphatná meg azokat a következő csoport, az öregek, azok akik közülük szeretnék megkapni?

Igazad van 12-es, ebbe még így bele sem gondoltam.

2021. jan. 3. 22:58
 17/17 anonim ***** válasza:
A nemzetközi oltóközpontban sorba állhatsz, aminek díja 5 ezer forint. Még ugyan nincsen vakcinájuk, de amint meglesz szólnak, és ott nincsenek, kategóriák, hanem tényleg regiszutráció alapján megy. Ha sorra kerültél ki kell fizetned az oltás díját (gondolom 20-30 ezer körül fog mozogni)
2021. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!