Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki nem kéri a covid...

Ha valaki nem kéri a covid oltást aki előttem van a sorban, akkor azt beadják annak aki hátrébb van, de szeretne oltást?

Figyelt kérdés
Én teljesen utolsóként kerülnék beoltásra. Viszont tudom, hogy többen nem kérik az oltást, akik előrébb vannak. Tehát az a kérdés, hogyha mondjuk az összes egészségügyis, meg öreg, beteg be van már oltva aki kéri az oltást, akkor elkezdik az hamarabb oltani az utolsó csoportot?

2021. jan. 3. 17:17
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2021. jan. 3. 17:18
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom meglesz, hogy x hónapig ezt a csoportot y hónapig azt a csoportot oltják. Nem hinném, hogy az a rendszer, hogy a kettes csoportból Hudák Erzsike néni nem kérte, akkor a hetes csoportból Badár Laci jöhet a helyére pénteken kettőre.
2021. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. Tehát akkor nem lehet előrébb kerülni? Akkor nekem nincs is értelme, ha így is úgy is várni kell egy évet, akkor már biztosan nem fogom kérni.
2021. jan. 3. 17:24
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogyan szeretnél előbbre kerülni?
2021. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk az érdekes lesz, az emberek legalább a fele nem fogja kérni, akkor azokat a vakcinákat elrakják a szekrénybe, aki meg a sor végén van várjon csak?
2021. jan. 3. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy ha a tök utolsó csoportban vagy, fiatal alapbetegség nélkül, akkor kb átmegy rajtad mint egy influenza, nem életbevágó, hogy megkapd.
2021. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Leírtam már hogyan. Nekem az lenne a logikus, hogy csoportonként haladva oltsanak, és aki nem kéri egy adott csoportból, tehát marad egy csomó oltóanyag, azt kezdjék el beadni a következő csoportnak, és így tovább. Nem tudom mi nem érthető. Nyilván akkor is a sor végén lennék, de valószínűleg sokkal előbb sorra kerülnék.
2021. jan. 3. 17:29
 8/17 anonim ***** válasza:
5%
Azért nem, mert ha mondjuk Márciusban és Áprilisban végig oltják az időseket, akkor még március utolsó hetében is jelentkezhet egy idős oltásra. Téged, nyilván nem fognak azért előrébb venni, mert egy hétig nem éreznél szagokat.
2021. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem az a gond. Egyáltalán nem félek, makk egészséges vagyok, életemben nem voltam beteg, megfázásnál komolyabban. Jelenleg 4 éve még megfázva sem voltam. Viszont szeretnék utazni stb. amint lehet. És azt valószínűleg csak oltással lehet majd. De ha így sem úgy sem tudok menni, akkor fix, hogy kihagyom inkább az oltást.
2021. jan. 3. 17:33
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Nem hinném, hogy az oltásigazolást még nem fogják bevezetni idén, maximumjövőre. Nyilván megvárják, hogy a lakosság nagy része be legyen oltva, máskülönben nem repülne senki.
2021. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!