Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik, ha étkezés után...

Mi történik, ha étkezés után beveendő tablettát, kapszulát étkezés közben veszem be vagy pont fordítva?

Figyelt kérdés
Kollagén + hialuronsav és glükozamin+msm+kondriotin készítményekről van szó. Mindig egyszerre veszem be őket, a napi első és utolsó étkezésemkor. Ha közben elfelejtem, akkor utána, de igyekszem kb. félúton letudni.

2021. jan. 3. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy mi van, ha étkezés előtt veszem be őket? Ez a harmadik eset, de ilyen még nem volt.
2021. jan. 3. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. semmi nem történik a kérdezett esetben. Ha étkezés előtt veszed be, akkor rossz esetben felkavarodhat a gyomrod tőle, de ez sem törvényszerű.
2021. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
azért mondják hogy közben, hogy a legjobban tudjon felszívódni a kaja miatt, ha nem kajával veszed be akkor lehet nem tud úgy felszívódni
2021. jan. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha étkezés utánit étkezés közben szedek?
2021. jan. 9. 22:28
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyen hogy étkezés utánra nekem elég hülyeségnek hangzik, mert nem látom logikusnak, ha étkezés előtt mondjuk az azért mert éh gyomorra kell, ha étkezés közben meg akkor amit korábban írtam, vajon akkor utána mégis mi értelme lenne? :D Szerintem ugyan az mint a közben, csak lehet sokan kaja közben elfelejtik mert a kajával vannak elfoglalva, szóval utána is jó mert órákig emészt a szervezet még.
2021. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát a közbenit közvetlen utána bevehetem és semmi hasznát nem veszti? Teljesen ugyanaz?
2021. jan. 10. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!