Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha van egy varrat a fenéknél...

Ha van egy varrat a fenéknél akkor egy hetig hogy oldom meg pl. a székelést illetve a zuhanyzast? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
a fenekemnel van egy kicsi csomo szeru valami amit kifognak szedni sebeszeten, de ez meg csak elmeleti sikon fut. Nem faj, nincs vele baj de engem zavar hogy ott van, viszont sebesznek meg nem mutattam mert picit felek ettol az egesztol. Ugye egy hetig valoszinu lenne benne varrat. Nekem szerencsere napi szinten van “nagy dolgom” akkor egy hetig hogy oldom meg ? Ugyanis ha en ott wc papirral torolgetnem siman érné a varratot ami biztos,hogy nem tenne tul jot. illetve a zuhanyzast sem tudom,hogy lehet megoldani ilyen esetben ? mert ugye a varratot nem erheti a viz...Ha ilyen kenyes reszen van egy mutet abban az esetben mi van?
2021. jan. 4. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
azt hozzatennem,hogy volt mar varrat labamon, szemoldokomnel tehat nem teljesen uj dolog ez nekem, es igen amikor a szemoldokomnel volt ott egy hetig nem volt hajmosas , de most egy hetig nem tudom vissza tartani ha wcznem kell....
2021. jan. 4. 22:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Gátmetszésről tudok nyilatkozni. Az első pár napban enyhe hashajtó, székletlazító szirupot szoktak adni, hogy erőlködés nélkül menjen a dolog, ne szakadjon fel a varrat. Illetve javasolt vécézés után megmosakodni, használhatsz nedves wc-papírt is, az kevésbé dörzsöl ki.
2021. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nedves törlő, babáknak valót használj.
2021. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!