Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábaim között, kb a hüvelyny...

A lábaim között, kb a hüvelynyílásom mellett a jobb szemérem ajkamnal találtam egy nagyobb csomót. Próbáltam kinyomni, de olyan mintha teljesen a bőröm alatt lenne egy kisebb gorcs, vagy én nem is tudom.. (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Tegnap még kisebbnek érzékeltem, ma már fáj is és ég. Mi lehet? Félnem kéne? Olvasgattam már dolgokat, és bízom benne, hogy magától el fog mulni nekem is:( [19/L/szűz]
2021. jan. 5. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Na olvasgatni azt nem szabad. Egy mitesszeren ne akadj ki.
2021. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg tükörrel.

Lehet, hogy szörtüsző gyulladás

2021. jan. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én ránézek, ha akarod.. :-))
2021. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet semmit látni, de tényleg semmit, csak ugymondd kitapintani. Semmi olyat sem lehet látni ahol kitudna jönni nyomás miatt..
2021. jan. 5. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy szőrbenövés, vagy kelés.

Egyiknél sem jó ha nyomkodod (de főleg a kelésnél) mert azzal jobban szétterjeszted a környező szövetekben a gennyet.

Valószínűleg magától felszívódik ha nem piszkálod. Az intim higiéniára figyelj oda rendesen.

Ha esetleg nem szívódik fel magától, és egyre rosszabb, akkor keress fel egy nőgyógyászt, ír rá gyulladáscsökkentőt és antibiotikumot. De valószínűleg nem lesz gond és eltűnik magától.

Azt a következő napokban fogod érezni hogy rosszabbodik vagy javul.

2021. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne nyomkodd.

Azért majd figyeled nem e lesz nagyobb.

2021. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!
2021. jan. 5. 00:30
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kuld egy kepet, kozosen megvizsgaljuk.
2021. jan. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!