Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt bárkinek ilyen problémája...

Volt bárkinek ilyen problémája a bőrével?

Figyelt kérdés

Ismeri valaki ezt a jelenséget? Az ágyékomon és a belső combom tájékán olyan, mintha miteszerek lennének, de ez mégis eltér. Pár napja észre vettem, hogy van egy miteszerhez hasonló dolog, nagyon közel, kb egy centire egymástól. Elkezdtem kinyomni, valami nem volt rendben, mert egy tű vékony eszköz teljesen át tudom szúrni a másik miteszeren. Olyan, mintha járatok, barlangok lennének. Több ilyet felfedeztem.


Tudom furán fogalmaztam meg az egészet, de azért van mert ilyenről nem is hallottam még. ?



2021. jan. 5. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi? Tukkel szurkodod a borod?
2021. jan. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En is betudok barmikor szurni egy tut magamba, es kitolni egy masik ponton, a piercing is igy mukodik. Nem tul erthetoen fogalmaztal.
2021. jan. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtaláltad Ásóka barlangját.
2021. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha viszket is akkor rühességre tippelek

Az atkák barlangokat fúrnak a bőrben és a leggyakoribb megjelenési helyek között szerepel az ágyék környéke és a farpofák alsó része.

2021. jan. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!