Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyértől viszkethet a...

Az aranyértől viszkethet a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, aranyerem van de nem fáj hanem viszket... brutálisan viszket, esetleg szerintetek bélféreg lehet? A székletemet leellenőríztem, de nem láttam semmi “gyanúsat”. Az aranyeret lehet érezni tehát kitudom tapintani. Illetve a viszketés is csak addig tart ameddig az aranyerem de akkor éjjel-nappal. Szerintetek ez kizárólag az aranyértől lehet? Természetesen rendszeresen egy nap többször is tisztálkodom, erre különösen odafigyelek amikor az aranyerem kijön akkor pedig végképp. Nagyon félek, hogy esetleg bélférgesség, orvoshoz nem merek elmenni vele egyelőre mert szégyennek érzem. Nektek az aranyér szokott kizárólag viszketéssel jelentkezni?
2021. jan. 6. 18:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj egyébként nem tudom ez mennyire lényeges, de onnan is tudom,hogy aranyerem lehet, hogy ilyenkor ha megtörlöm egy pici vér is szokott lenni.
2021. jan. 6. 18:39
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az aranyér nagyon tud viszketni sajnos.
2021. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Viszket bizony.

Vegyél rá kenõcsöt, de a tabi se árt.

2021. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen a válaszotokat😍 Most megnyugodtam kicsit. Igazából nagyjából fél éve jött ki elsőnek 23 éves vagyok egyébként és megmondom őszintén, hogy az elején azt se tudtam, hogy mi a fràsztól viszkethet ennyire. Kenem illetve reparon kúpot is használok rá.
2021. jan. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!